Android ve iOS için en iyi reklam engelleyici: ücretsiz ve açık kaynaklı.

Blokada, reklam engelleyici

Reklamları, izleyicileri, kötü amaçlı yazılımları verimli bir şekilde engellemek, veri planınızdan tasarruf etmek, cihazınızı hızlandırmak ve gizliliğinizi tek bir uygulama ile korumak istiyorsanız; Blokada tam size göre. Ücretsiz, güvenli ve açık kaynaklı.

Blokada sadece tarayıcınızda değil, tüm uygulamalarınızda çalışır! Root ya da jailbreak gerektirmez. Hem kablosuz hem de mobil ağları destekler; tamamen güvenli ve kullanımı kolaydır. Sadece onu açın, o işini sessizce yapacaktır!

iOS için Blokada'yı İndir

Müjde: Blokada artık iOS için kullanılabilir! Bu sürüm için heyecanlıyız ve umarız beğenirsiniz. App Store'a gitmek için aşağıdaki düğmeye dokunun.

Download Blokada on the AppStore

 

Android için Blokada'yı İndir

Öncelikle, cihazınızı Google Play dışından uygulama yüklenebilmesine izin verecek şekilde yapılandırmanız gerekiyor. Kısa bir video eğitimi için buraya tıklayın. Ardından, aşağıdaki düğmeye tıklamanız yeterlidir:Blokada v4.6'yı indir


Blokada 3.7'yi indir (v3'te en yenisi)

Blokada 3.4'ü indir (v3'te en stabil)

Blokada v2'yi indir (Android 4 ve daha eski sürümler için)Lütfen dikkat: Google'ın iş modeli nedeniyle tam özellikli sürüme Google Play'de izin verilmiyor. Bu yüzden, Play Store sürümü sadece DNS hizmeti değiştirmeyi sağlar.

Google Play Store'da Blokada Slim

Diğer kaynaklardan Blokada'yı yüklemek istiyorsanız, uygulamayı aşağıda listelenen güvenilir mağazalardan indirin. Size en uygun olanı seçin!

Download Blokada ad blocker at F-Droid


Download Blokada ad blocker at XDA Labs

Hikayemiz

Blokada ilk olarak Kasım 2016'da geliştirici Karol Gusak tarafından piyasaya sürüldü. Amaç, cihazları reklamsız tutmak ve gereksiz mobil veri kullanan istenmeyen içeriklerden kaçınmaktı. İlk özellikler ve hata düzeltmeleri hızlı bir şekilde gönderildi, uygulamanın ünlü XDA forumundaki konusu saatlik güncellemelere sahipti. Kullanıcılar için daha fazla kullanılabilir olmak ve onlara daha kolay yardımcı olmak için, proje Telegram'daki kapısını açtı. Buradaki iki üye, Karol ve forumun üyelerinden biri olan Péter Róth'du. Daha sonra Peter, reklam engelleyicinin Facebook sayfasını ve web sitesini yenilemeye başladı, ayrıca hızla büyüyen sohbet odasına yardımcı oldu.

Uygulamayı tercüme etmeye, içerik oluşturmaya, beta sürümlerini test etmeye ve hata ayıklamaya ve sosyal sayfaları yönetmeye yardımcı olan bir grup oluşturmak için, Blokada Insiders 2018 yılında kuruldu ve Blokada'yı şu anki kadar iyi hale getirmek için aktif olarak çalışıyor. Bugün Blokada'nın 25 dilde mevcut olduğunu biliyor muydunuz?
Sebastian Januszevski, Telegram kanalının yönetimine katıldı, üyelere yardımcı oldu ve uygulamayı test etmeye, kullanıcı raporlarını yeniden üretmeye aktif olarak katkıda bulundu. Onun geri bildirimlerine ve bilgisine dayanarak, Blokada daha istikrarlı ve güvenilir hale geldi.

Karol was born in Poland. After spending several years in Sweden, he is now back to Warsaw, where he's participating in various mobile projects as a developer. You aren't surprised, are you?
Péter comes from Hungary, located next to the country's capital, Budapest, where he works as engineer in the IT sector, knowing the deeps of Big Data technologies, assisting worldwide known companies to achieve their goal.
Sebastian lives and works in Buenos Aires where he teaches statistics and data processing in a university. He's a hobby developer in PHP and JavaScript, and a few WordPress plugin was released under his name.

Since the beginning, Blokada was downloaded and installed on more than 200.000 devices, from phones to tablets to smart TVs.

What is our vision? The team will work to support a wider range of devices, make it possible to connect to a real VPN service while Blokada is running and to protect your privacy more, serve you more information about the ads you are protected from.

Bize ulaşın!

Yardım almak, bize ulaşmak ya da proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için önerilen yer, resmi Blokada topluluğu forumlarıdır. Alternatif olarak, aşağıdaki sitelerde bizi bulabilirsiniz:

Telegram | Keybase | Facebook | Twitter

Blokada sizin tarafınızdan yapılır

Blokada açık kaynaklı bir projedir. Yani bu, her zaman ücretsiz, kullanımı güvenli ve hiçbir gizli gündem olmadan emin olacağınız anlamına gelir. Bunun, güvenebileceğiniz bir reklam engelleyici geliştirmenin tek doğru yolu olduğuna inanıyoruz.

Bununla birlikte, Blokada gibi kaliteli bir uygulamayı geliştirmek önemli miktarda kaynak gerektiriyor. Bu proje, sizin gibi harika insanların desteği sayesinde var!

Bağışta Bulunun

Daha fazla bağış seçeneği

If you like what we're doing here and want to help, join Blokada Insiders! It doesn't cost you anything, takes a little time, and helps the project greatly. You can help run our social sites, create videos, translate, promote Blokada and many more.

Whatever you do, please let us know. We would like to credit you and show our gratitude.